Mavzer AmbalajONLİNE MAĞAZAMENÜ
ÜRETİM

1997 yılında ambalaj sektöründe faaliyetlerine başlayan MAVZER AMBALAJ MATBACILIK REKLAM AMBALAJ ve SAN. TİC. LTD. ŞTİ., başlattığı üretim atağıyla sektördeki yerini güçlendirerek sektörün lideri konumuna ulaşmıştır. En iyiyi bulmak adına kendimizle yarıştığımız bu sektörde aranan kaliteyi sağlayarak, siz değerli müşterilerimiz tarafından örnek gösterilmek en önemli misyonumuzdur.
Bizim için başarı, müşteri memnuniyetinde önceliklerimiz olan karşılıklı güven, kalite, hızlı üretim ve zamanında ürün teslimidir. MAVZER AMBALAJ MATBACILIK REKLAM AMBALAJ ve SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak en önemli tercih edilme sebebimiz müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemdir.
Ambalaj sektöründeki bilgi birikimimiz ve deneyimimiz sayesinde sektörde ayrıcalıklı bir konumda bulunmaktayız. Hedefimiz, bu ayrıcalıklı konumdan aldığımız güçle, teknolojik gelişmeleri de takip ederek, sürekli gelişerek, ürün kalitemizi en yükseğe taşıyıp müşterilerimize hak ettikleri en kaliteli hizmeti sunmaktır. Sizlerden aldığımız takdir bizleri daha iyiye doğru götüren yolda rehberimiz olmaktadır.
Tesisimizde kendi imalatımız olan ürün yelpazemizde barındırdığımız; kolonyalı ve hijyenik mendil imalatı, baskılı peçete, baskılı dispenser peçete, kağıt havlu, baskılı ambalaj kağıdı, baskılı pide, dürüm, pasta, tatlı kutuları, tek kullanımlık paket tuz, şeker, baharat çeşitleri, sakarin, kürdan, pipet, dole, magnet, oto kokusu, kibrit, baskılı poşet, çatal bıçak kılıfı 30’u aşan son teknoloji makinelerimizle siz değerli müşterilerimize üretip en kaliteli şekilde sunmaktayız.
Ambalajla ilgili 500’ü aşan ürün çeşitlerimizin pazarlamasını yapmaktayız.
Üretimini yaptığımız her ürünün T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI, T.C. TARIM ve ORMAN BAKANLIĞI izni mevcut olup ürünlerimizin hepsi yürürlükteki tüm yönetmelik ve mevzuatlara uygun olarak üretilmektedir. Firmamıza ait MAVZER, SEEM ve GÜLDESTE markaları tescillidir.
Mavzer ailesi olarak, müşteri odaklı çalışma stratejimiz sayesinde her geçen gün sayısı artan geniş müşteri portföyüne hizmet vermekten gurur duymaktayız. Siz değerli müşterilerimizin gözünde Mavzer, dürüstlük ve üstün iş ahlakıyla bütünleşmiştir. Bu değere layık olmaya çalışarak kendimizi geliştirmek odak noktamızdır.

KurumsalMavzer AmbalajMavzer Pazarlama Matbaacılık Reklam Ambalaj Gıda Kimya Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
0312 397 3935
0533 681 9127